Ласкаво просимо до Restor®
Ми будуємо екологічні, комфортні, теплі будинки з архітектурним дизайном. У міру того, як прагнення до більшої екологічності змінюється, ми дуже уважно ставимося до того, як ми будуємо, і які матеріали використовуються при будівництві будинку вашої мрії. Ми прагнемо бути лідерами у виробництві натуральних будівельних матеріалів і сподіваємося показати приклад більш чистих і здорових умов життя в наших будинках.
Можемо сказати, що: «Ми можемо виростити будинок вашої мрії», оскільки в будинках з костробетону використовуються тільки природні матеріали і даний матеріал займає лідируючі позиції в галузі будівництва вуглецево-нейтральних будинків!
Маючи великий досвід роботи в будівельній індустрії, компанія Restor® пропонує професійні та унікальні послуги для своїх клієнтів, починаючи від утеплення та ремонту будинку та закінчуючи новим будівництвом будинків з костробе-тону.
Ми будуємо будинки за індивідуальними проектами, використовуючи пасивні сонячні батареї, вітрогенератори, гідроелектростанції, і намагаємось показати приклад того, в якому напрямку має розвиватися екологічне будівництво. Створення галузі, яка створює робочі місця для сільського господарства, промисловості, переробки і аж до торговців, які будують такі красиві здорові, живі та чисті будинки з продуктами, виробленими та вирощеними в Україні.
Костробетон Restor®
Костробетон Restor® складається з побічного продукту з коротких стебел конопель і сполучного на основі вапна. Промислові коноплі з вмістом ТГК менше 1% вирощуються і використовуються для вирощування волокон. Конопля - це відмінна зростаюча культура з багатьма перевагами для сільського господарства та навколишнього середовища:
• Урожай конопель дає майже в 4 (чотири) рази більше сирого волокна, ніж плантація дерев аналогічної площі.
• Деревам потрібно близько 20 років, щоб дозріти... Коноплі – 14 тижнів. (Уявіть на скільки папір стає дешевше і скільки дерев можна зберегти!)
• Коноплі не потребують пестицидів, тому що вони неприємні для комах.
• Конопля не потребує гербіцидів, тому що вона росте надто швидко, і бур'ян не витримує конкуренції.
• Коноплі можуть рости практично в будь-якому кліматі та ґрунтових умовах і відмінно підходять для відновлення непридатних для використання зе-мель. Посіви конопель омолоджують бідні ґрунти.
• Від 1,7 до 1,9 тонн CO2 абсорбується з атмосфери на кожну тонну виробленої конопляної целюлози (зазвичай вирощується 10 тонн конопляної соломи на гектар).
Костробетон Restor® - поглинання вуглецю
Ккостробетон – це поглинач вуглецю. Так як 80-90% його складу є конопляною стружкою, велика частина CO 2 поглинається конопляним бетоном у паростках конопель, а решта поглинається в процесі «карботитації». Це процес, при якому сполучна на основі вапна з часом безперервно поглинає вуглець з повітря, перетворюючи вапняно-конопляну суміш на камінь. За оцінками, кожна тонна конопляного бетону на основі вапна поглинає та зв'язує 249 кг CO 2 протягом 100-річного життєвого циклу. Як правило, конопляний бетон, за оцінками, ізолює 110 кг CO 2 на кубічний метр, який змінюватиметься в залежності від використання.
Костробетон Restor® - визнаний першокласний екологічний будівельний матеріал, який отримав схвалення на сертифікацію будівництва. Він складається з натурального гідратованого та гідравлічного вапна. Коноплебіт. володіє відмінними міцнісними, термічними, енергозберігаючими та екологічно стійкими властивостями:
• від природи стійкі до термітів, гризунів, шкідників та цвілі
• міцний (атмосферостійкий)
• низька теплопровідність (значення R = 4,2 для стіни завтовшки 300 мм)
• масивна конструкція, що забезпечує хорошу герметичність (ви не втрачаєте тепло і не охолоджуєте через повітряні зазори)
• гігроскопічний, амортизуючи коливання температури та вологості
• низький вуглецевий слід (~ 100 кг викидів CO 2 на використаний кубічний метр)
• повністю перероблений та придатний для повторного використання без величезних витрат енергії на його руйнування
Стійкість
Втішно бачити, що тенденція до економії енергії та зниження впливу людини на навколишнє середовище збільшується з кожним днем. У глобальному масштабі розвинені країни використовують енергію та ресурси для підживлення своєї будівельної галузі, що є марнотратним і виходить за межі можливостей планети підтримувати таке марнотратне споживання. Такі масивні матеріали, як цемент і бетон, викликають значне забруднення, для виробництва їх використовують енергію та не поновлювані ресурси. Багато матеріалів, такі як ізоляція та обробка, містять токсичні хімічні речовини, такі як бромовані антипірени, які можуть серйозно пошкодити нашому здоров'ю, а також екосистемі. (Новини екологічного будівництва 2004 р.)
В Україні будували будинки із застосуванням костробетону сотні років тому. Досі у полтавській, сумській та інших областях люди живуть у будинки з костробетону яким понад 150 років.
Давно визнано, що будівлі з костробетону та їх використання роблять значний внесок у зниження викиду CO 2 , проте, схоже, є два основних підходи до зниження впливу на навколишнє середовище.
Є ті, хто націлений на те, щоб зробити звичайне будівництво більш енергоефективним, хоча вони, як і раніше, покладаються на продукти з високим вмістом енергії, такі як цемент, цегла, газоблок, бетон і сталь. Цей акцент заснований на збереженні того ж стилю будівництва з використанням тих самих матеріалів з більшою ізоляцією (на основі нафтохімії) та сонячними технологіями для «зменшення» впливу. Здавалося б, мета полягає в тому, щоб без болю заспокоїти екологічну свідомість. У Великобританії на будівництво та використання будівель припадає понад 50% вуглекислого газу, що виробляється. Дослідження показали, що до 200 кг CO 2 виділяється при виробництві кожного квадратного метра огороджувальних конструкцій тільки для будинків, що становить 40 тонн для стін типового будинку з подвійними цегляними стінами.
Інший підхід полягав у розгляді альтернатив з низьким рівнем впливу, які також є більш здоровими та менш забруднюючими як при їх виробництві, так і в техніці будівництва. Допомагаючи звернути назад руйнівну дію парникових газів, костробетон утримує близько 110 кг CO 2 на м 3 стіни і є одним з кращих матеріалів для екологічно безпечного і комерційно життєздатного будівництва з низьким рівнем впливу.
Костробетон Restor® - це композитний будівельний матеріал і будівельний метод, який поєднує в собі відновлювані заповнювачі, що швидко ростуть, на рослинній основі (зв'язуючі вуглець) з сполучною на основі вапна з утворенням легкого матеріалу, який підходить для суцільних стін, утеплення покрівлі і підлог. Він також пропонує хороші теплові та акустичні характеристики та здатність регулювати внутрішню відносну вологість за рахунок гігроскопічної поведінки матеріалу, сприяючи здоровішому простору будівлі та забезпечуючи ефективну теплову масу. Він утворюється шляхом змішування конопель і сполучного на основі вапна. Вапно пов'язує багаття конопель разом, надаючи матеріалу помірну структурну міцність і жорсткість. Вапно також захищає матеріал від біологічного розкладання, в основному завдяки своїй здатності відводити воду від конопель і високої лужності, а також забезпечує істотну вогнестійкість.
Особлива перевага прядив'яного бетону - його здатність пов'язувати CO 2 в будівельній тканині. У міру того як політика країн, що розвиваються, стає все більш занепокоєною скороченням викидів вуглецю і пошуком більш ефективних способів досягнення цілей зі скорочення викидів вуглецю, здається можливим, що костробетон може зробити важливий внесок у це, пропонуючи дійсно нульове нейтральне рішення для сталого будівництва.
Костра
Промислові коноплі - це інший штам Cannabis Sativa, що містить дуже мало психоактивних речовин, що містяться в марихуані. Просто неможливо отримати кайф від промислової коноплі.
Промислові коноплі - це генетично різноманітний вид, різновиди якого адаптовані до широкого діапазону широт та кліматичних зон. Це літня однорічна квітуча рослина короткого дня, яка в деяких регіонах дає 2-3 урожаї на рік. Волокно рослини коноплі походить від стебла, що складається з лубу (зовнішня частина кори стебла) та багаття (яка є внутрішньою деревною серцевиною). Коноплі, як волокниста культура, зростають у пік літа, як правило, урожай протягом 100–120 днів збирають у січні та лютому. Це недорога культура із мінімальними польовими операціями після посадки.
Коноплі набагато продуктивніші, ніж типові проекти агролісівництва, оскільки виробляє щорічну універсальну біомасу поряд з більш швидким поглинанням викидів CO 2 .. Вона може виробляти широкий спектр екологічно безпечної сировини із загальним низьким впливом на навколишнє середовище, а також покращувати структур невелика кількість добрив та жодних інших хімічних речовин (тобто зі зниженим вмістом агрохімічних залишків).
Коноплі можна вирощувати на існуючих сільськогосподарських землях (на відміну від більшості лісогосподарських проектів), і її можна включити в сівозміну ферми, що позитивно позначиться на загальній урожайності наступних культур. Це, поряд з універсальністю в різних ґрунтових умовах і кліматі, робить вирощування конопель життєздатним і дійсно потенційним великомасштабним фактором зниження викидів парникових газів.
За оцінками, при вирощуванні конопель уловлюватиметься в середньому 10 тонн вуглекислого газу на гектар.
Вапно
Виробництво вапна включає операції високотемпературної печі (в основному використовують гарячі печі в металопрокатній галузі) для руйнування вапняку. Температура печі буде в межах 900-1000 o C залежно від складу вапняку. Портландцемент, основа більшості бетону, також зроблено з випалу вапняку, але вимагає більш високих виходів енергії з випалювальної необхідності досягати температури 1450 про З і вище.
Цикл використання вапна в'яжучого для конопель показаний на блок-схемі нижче:
NB: CaCo 3 (вапняк) проходить повний цикл від руйнування до карбонізації при утворенні конопель. Оскільки конопляний бетон твердне від карбонізації, він зрештою закам'янює коноплі і утворює вапняк.
Костробетон Restor®
Костробетон є екологічно стійким:
a) Зв'язування вуглецю.
Це будівельний матеріал, що зв'язує вуглець, від зростання коноплі до карбонізації вапна в стінах протягом усього життя будівлі.
Нарощування зв'язування вуглецю виглядає так:
В 1 кубічному метрі суміші костробетону виділяється CO2:
• 110 кг конопель = - 202 кг ( абсорбований CO 2 )
• 220 кг вапняного в'яжучого = +94 кг ( викид CO 2 )
• Загальна секвестрація = -108 кг/м 3 збудованої стіни.
б) Енергозбереження.
Знижує споживання енергії завдяки чудовій ізоляції та герметичності. Втрати на опалення або охолодження в приміщенні незначні, що означає, що постійне вироблення енергії для підтримання прохолоди або тепла в приміщенні не потрібне. Оскільки конопляний бетон має низьку ефузивність і високу теплову інерцію, для обігріву будинку потрібно не так багато часу, але після того, як він нагріється, він повільно віддаватиме тепло назад, коли температура впаде ... так що обігрівачу не потрібно залишатися включеним всю ніч .
в) придатні для вторинної переробки
костробетон повністю придатний для вторинної переробки. Будь-які відходи на місці можна повторно використовувати в наступній суміші. Якщо будівля зноситься, коноп-ляний бетон можна зламати та використати в новому будівництві. При утилізації, конопляний бетон, будучи натуральним продуктом, з часом руйнується, додаючи в грунт вапно та органічні речовини.
Костробетон не має собі рівних за своїми екологічними та енергозберігаючими характеристиками будівельних матеріалів.
Теплові характеристики;
ТОЛЩИНА
|
100 ММ
|
150 ММ
|
200 ММ
|
250 ММ
|
300 ММ
|
400 ММ
|
КРОВЕЛЬНАЯ ИЗОЛЯЦИЯ
|
R T 2.0
|
R T 3.0
|
R T 4.0
|
R T 5.0
|
R T 6.0
|
R T 8.0
|
СТЕНЫ
|
R T 1.4
|
R T 2.1
|
R T 2,85
|
R T 3.55
|
R T 4,25
|
R T 5.0
|
ИЗОЛЯЦИЯ ЧЕРНОГО ПОЛА
|
R T 2.0
|
R T 3.0
|
R T 4.0
|
R T 5.0
|
R T 6.0
|
R T 8.0
|
Дослідження показують, що при обігріві та охолодженні конопляних будівель економія енергії становить від 50 до 80%.
Переваги будинку з конопель
• Висока теплоізоляція
• 50% – 80% економії енергії
• ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ
• Терміти стійкі
• Дихають стіни
• Гнучкість дизайну
• Запобігає появі цвілі
• Секвестрація CO2
• Негативний вуглецевий слід
• Здорове довкілля
• За своєю природою герметичний
• Високі акустичні характеристики
• Без відходів
• Ні сухої гнилі
• Низька інфільтрація повітря
• НУЛЬОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ЗЕМЛІ
Факти
Будівлі з конопель:
• зберігати вуглець із відновлюваної біомаси протягом усього терміну служби будівельного матеріалу
• створити паропроникну конструкційну оболонку, що забезпечує здорову якість повітря у приміщенні
• забезпечують відмінну теплоізоляцію та деяку теплову масу
• уникає теплових містків і забезпечує хорошу повітронепроникність з простим деталюванням і прості у складанні.
• знижують навантаження на фундамент, бо це легкий матеріал
• можуть мати нульові відходи, оскільки раніше змішаний матеріал можна повторно вводити в контрольованих пропорціях нові суміші.
• для оптимальної довговічності після висихання зовнішні стіни з костробетона слід обробляти вапном або іншим натуральним штукатурним або дихаючим покриттям. В іншому конопляне вапно не потребує особливого захисту від негоди.
Переваги
Конопляне вапно має незначний вплив на навколишнє середовище, а його вловлювання та накопичення вуглецю є значною перевагою матеріалу. Під час фотосинтезу коноплі поглинає вуглекислий газ із атмосфери протягом дня, перетворюючи вуглець на біомасу та видихаючи кисень. Коли коноплі згодом використовують у будівництві, вуглець усередині блокується на весь термін служби будівлі. Отже, використання конопель у конструкції будівлі може бути кращим, ніж відсутність вуглецю, яке іноді називають вуглецево-негативним. 108 кг CO2 можна заблокувати в 1 м3 коноплі вапна.
Стіна з костробетону товщиною 200 мм забезпечує рівні теплової та звукоізоляції, що значно перевищують нормативні вимоги. Він також регулює внутрішню відносну вологість та коливання температури «за рахунок гігроскопічної поведінки матеріалу, сприяючи здоровішому простору будівлі та забезпечуючи ефективну теплову масу». Оболонка будівлі є паропроникною, що дозволяє волозі в будівлі мігрувати і усуває ймовірність конденсації на поверхні внутрішні грані.
Спрощення процесу будівництва з меншою кількістю матеріалів та шарів також є перевагою. Зазвичай руйнація відбувається там, де зустрічаються різні шари або матеріали, і також більш рентабельно використовувати один матеріал, що виконує безліч функцій, а не безліч матеріалів, кожен з яких виконує одну роль. Наприклад, у стандартній конструкції дерев'яного каркаса ви можете очікувати знайти шар ізоляції, шар пароізоляції, шар дихаючої мембрани та шар обшивки, і це лише деякі з них. Однак саме конопляне вапно може виконувати всі ці функції, і за рахунок зменшення кількості сполук може бути отримана більш повітронепроникна оболонка.
На відміну від бетону, механічна гнучкість вапна дозволяє рухатися без розтріскування. Якщо тріщина все ж таки з'являється, вапно діє таким чином, що може самовідновлюватися. Будь-яке попадання вологи повторно активує вапно навколо тріщини, заповнюючи порожнечі і герметизуючи матеріал. Ця гнучкість також дозволяє переміщатися разом з рамою, знижуючи ризик появи проміжків між конопляним вапном і структурою.
Враховуйте це:
Промислові коноплі - це інший сорт Cannabis Sativa, що містить дуже мало психоактивних речовин, що містяться в марихуані. Ви просто не можете отримати кайф від промислової коноплі.
Коноплі - це генетично різноманітний вид, різновиди якого адаптовані до широкого діапазону широт та кліматичних зон. Це літня однорічна квітуча рослина короткого дня, яка в деяких країнах дає 2-3 врожаї на рік. Волокно рослини коноплі походить від стебла, що складається з лубу (зовнішня частина кори стебла) та багаття (яка є внутрішньою деревною серцевиною). Коноплі як волокниста культура зростає в пік літа, як правило, урожай протягом 100–120 днів збирається у січні та лютому. Це недорога культура із мінімальними польовими операціями після посадки.
Коноплі набагато продуктивніші, ніж типові проекти агролісівництва, виробляючи щорічну різнобічну біомасу поряд з більш швидким поглинанням CO 2 . Він може виробляти широкий спектр екологічно безпечної сировини із загальним низьким впливом на навколишнє середовище, а також покращувати структуру ґрунту, використовуючи невелику кількість добрив і жодних інших хімічних речовин (тобто зі зниженим вмістом агрохімічних залишків).
Коноплі можна вирощувати на існуючих сільськогосподарських землях (на відміну від більшості лісогосподарських проектів), і її можна включити в сівозміну ферми, що позитивно позначиться на загальній урожайності наступних культур. Це, поряд з універсальністю в різних ґрунтових умовах і кліматі, робить вирощування конопель життєздатним і дійсно потенційним великомасштабним фактором зниження викидів парникових газів.
Підраховано, що при вирощуванні конопель уловлюватиметься в середньому 10 тонн вуглекислого газу на гектар.
Суміш конопель і сполучного на основі вапна з додаванням води дає біокомпозитний матеріал, який часто називають конопляним вапном. Як і у випадку з раннім використанням коноплі в бетоні, в конопляному вапні опора виступає як легкий заповнювач, а вапно - як сполучна і консервант. Цей композитний матеріал є жорстким, легким і міцним, забезпечуючи при цьому високі рівні теплоізоляції та паропроникності.
Унікальні хімічні та фізичні властивості вапна ідеально підходять для його поєднання з коноплею. Протягом всього процесу затвердіння вапна вона зберігає високу проникність, що дозволяє парам мігрувати через композит, тим самим дозволяючи стружці конопель повністю висохнути. Це у поєднанні з лужністю вапна, що діє як природний біоцид, забезпечує захист конопляної стружки від цвілі та бактеріального нападу.
Костробетон стає вогнестійким через 6 годин.
Костробетон показав абсолютну стійкість після 6 годин активного вогню. Блок з костробетону, що лежить на гарячому вугіллі, трохи обвуглився, але все ще не був ушкоджений, і повірте мені, жар від вогню був дуже сильним, він просто не горить, ще одна причина, через яку костробетон - це забутий матеріал майбутнього в будівництві!
Ця категорія порожня.