• Гідроелектростанції LH, LH-Pro, LH-Mini 39 кВт / год

  Гідроелектростанції LH, LH-Pro, LH-Mini 39 кВт / год

 • Кругла, жива лазня, сауна, хамам з екологічних матеріалів

  Кругла, жива лазня, сауна, хамам з екологічних матеріалів

 • Гідроелектростанція TRG 48 кВт.год від компанії Restor

  Гідроелектростанція TRG 48 кВт.год від компанії Restor

 • Будинок мрії під ключ дешевше квартири від забудовника

  Будинок мрії під ключ дешевше квартири від забудовника

 • Гідроелектростанції LH, LH-Pro, LH-Mini 39 кВт / год

  Гідроелектростанції LH, LH-Pro, LH-Mini 39 кВт / год

 • Вертикальні вітрогенератори від Європейського виробника

  Вертикальні вітрогенератори від Європейського виробника

 • Сферичні будівлі стирають межі і оздоровлюють

  Сферичні будівлі стирають межі і оздоровлюють

 • Круглий ресторан, Оригінально, екологічні, довговічні, Надійно

  Круглий ресторан, Оригінально, екологічні, довговічні, Надійно

Мапа сайту

Ласкаво просимо до Компанії Restor® - розробника екологічних будівельних сумішей. Лідера в будівництві енергоефективних, автономних, екологічних, вуглецево-нейтральних будинків в Україні
АВТОНОМНИЙ - ЕКО - ДІМ - ГАРМОНІЯ З ПРИРОДОЮ, ЯКІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ.
 
Вперше в Україні побудований компанією Restor® повністю екологічний, автономний, унікальний купольний будинок на основі оригінального костробетона (коноплебіта) "Hemplime" - "Лісова казка".
Проводимо ознайомчі семінари та майстер-класи з основ еко-будівництва
Будуємо екологічні, автономні, енергоефективні, класичні і купольні, комфортні будинки.
В процесі будівництва використовуємо забуті технології наших предків і сучасний погляд на комфортне житло - адже все нове, це забута мудрість з минулого з сучасним підходом.
 
 
Наші фахівці відновили оригінальний склад костробетона (коноплебіта) "Hemplime" - на основі костри, гідравлічного вапна (не цементу!) і природнього модифікатора що прискорює процес карбонації вапна (перетворення вапняка в вапняк (камінь)). Ми не спрощуємо для себе процес виробництва костробетона і не використовуємо цемент та шкідливі пластифікатори! Використовуємо в будівництві тільки природні матеріали і зелені технології!
 
  
Пропонуємо:
- унікальний екологічний справжній костробетон (коноплебіт) "Hemplime";
- стінові утеплені панелі з стінового костробетона;
- будуємо каркасно-монолітні, енергоефективні, автономні еко будинку для постійного проживання купольної і класічесской форми;
- будуємо мобільні (розбірні, секційні) будинку для тимчасового і постійного проживання з стінових панелей утеплених стінових костробетоном;
- будуємо модульні (розбірні) мобільні будинки для постійного і тимчасового проживання утеплені стінових костробетоном;
- проводимо майстер-класи і технагляд за еко будівництва, навчаємо клієнтів як зробити будинок максимально енергоефективності та автономним.
- всі наші будинки обладнаємо сучасними зеленими технологіями
- будуємо каміни, барбекю, лазні, сауни ...
- встановлюємо автоматічесскіе ворота, домофони, систему відеоспостереження і безпеки ....
 
  
 
Стіни заливаються спеціальною екологічною сумішшю з костри та спеціального вапняного в'яжучого.
На сьогоднішній день пропонуємо 3 варіанти будівніцтва:
 
Монолітне будівництво
 
 
 
Будівництво модульніх будинків.
 
 
  
 
Будівництво з використанням стінових панелей.
 
 
    
 
ТЕХНОЛОГІЇ ЕКО БУДІВНИЦТВА
 
Особлівістю наших класичних і купольних будинків:
Будинки екологічні, енергоефективні, вуглецево-нейтральні, автономні...
Виконання всіх робіт на місці будівництва.
Монолітний каркас - Надійна основа для житла.
Рівні стіні,та мінімальні покрівельні роботи.
Нема потреби в зовнішніх утеплювачах.
 
 
 
              
 
Переваги купольних будинків? - в світі немає кутів, і практично все в світі має сферичну форму. Кути придумала людина, щоб заробляти більше і цим заточила себе в коробку.
Купольні будинки широко поширені в розвинених країнах, і ще в глибоку давнину люди жили в купольних спорудах в гармонії з природою. Адже здавна відомо що в куполі корисна площа використовується максимально і при такій же квадратурі кімнати здаються більше, а на опалення купольного житла витрати на багато (40%) менші!
 
 
Неспроста, купольна форма має масу переваг. А саме:
 
Економічність.
 
Енергозберігаючий - площа стін в приміщенні менше і відсутність даху позначається на споживанні ресурсів обігріву. А завдяки безшовної конструкції, витрата тепла і тепловтрат мінімальний. Ви економите до 50% тільки на опаленні.
Правильне розташування вікон так само відіграє велику роль в нагріванні житла. У приміщенні куполоподібної форми відбувається природний теплообмін. Енергія передається струменями з нижніх (теплих) шарів повітря в верхні (остиглі). Процес циркуляції і теплопередачі потоків повторюється знову і знову, тим самим природно обігріваючи кімнату.
 
 
З м'якою погодою цього цілком вистачає. Для більш холодної кліматичної зони досить встановити підлоги з підігрівом на першому поверсі.
 
Освітлення - форма сфери сприяє розсіяному світлі, ніж в будівлях квадратної, прямокутної форми. У круглому будинку завжди буде світліше навіть при природному освітленні.
 
Надійність.
 
Міцна конструкція не боїться катаклізмів природи. Урагани, землетруси, рясні снігопади витримують наші монолітні будинки. Навантаження на м2 досягає 700 кг. Будова навіть з руйнуванням в 35% здатне гарантувати стійкість. До всього, завдяки, все тієї ж формі, витримка до впливу швидкості вітру становить до 250 км / год.
 
Розташування.
 
Структура будови настільки унікальна, що дозволяє зводити круглі будинки в будь-яких місцях. Будівництво можливо навіть на складних грунтах і підйомах.
 
 
Актуальність.
 
Використання купольних будинків може бути застосовано для житлових будинків. До того ж, втілення ідеї для комерційних будівель в ресторанах, готелях обов'язково відзначитися оригінальністю.
 

 
ЕКО-ПРЕМІУМ (Костра) це унікальна розробка в будівництві. Екологічний матеріал для будівництва та утеплення приміщень на основі конопляної костри з вапном.
      

      

Матеріал натуральнийне токсичний, не має наркотичних речовин. Склад з відмінними якостями звукоізоляції і теплозбереження. Можливо, утеплювати будь-які поверхні і конструкції. З наявністю основи - каркаса можливе будівництво стін.
 
 
Костра - матеріал з щільністю 260 кг / м3. Даний склад функціональний в регулюванні вологості приміщення, самостійно поглинає, а після «віддає» вологу. У складі костры не використовується бетон, пластик і інші більш традиційний матеріали для будівництва. Він повністю натуральний. До того ж, властивості розчину не обмежується тільки теплорегуляції. Стіни наділені ще й антисептичні властивості завдяки вапна. Готова суміш не гниє, не сприяє розмноженню грибка. Матеріали не займаються, а сусідство з гризунами виключено. Висихання м3 споживає вуглекислий газ у великій кількості - 165 кг.
 
ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ
 
Технології виготовлення прості. Змішування компонентів відбувається на території будівництва і моментально готове до використання. Основою для зведення стін служить дерево. Згодом каркас кам'яніє через відсутність вологості. Для монолітного приміщення капітальний фундамент не потрібно, так як щільність нашого матеріалу, костри 260 кг / м3. Теплоізоляція для приміщень максимальна і тепловіддача мінімальна λ = 0.06 Вт / (м * К). Поверх утеплювача накладається глиняна, Извесково - піщана штукатурка або інше декоративне оформлення.
 
Житлове приміщення з утеплювачем відрізняється морозостійкістю до 50 циклів. А вплив вогню стійко буде стримувати цілих - 1-1,5 години.
Товщина нової стіни з костри становить -45 см.
FERRO-HOUSE (каркас будинку з Ферроцемента) - конструкція з ферроцемента - найміцніша з існуючих.
Дана техннологія дозволяє будувати міцні конструкції будь-яких форм. Будівлі з ферроцемента можна будувати як зі звичайним так і з земляним зовнішнім фасадом.

Будинок з фероцемента з земляним фасадом - унікальний, практичний, теплий. Дана технологія дозволяє додатково знизити витрати на фасад і значно економити на опалення. У будинку з ферроцемента з земляним фасадом температура взимку при - 20 ° C на вулиці в неопалюваному будинку знижується всього до + 8 ° C.


 
Кілька причин віддати перевагу нашим технологіям і роботі:
 
• Натуральні компоненти;
• Немає необхідності в системі вентиляції, стіни паропроніцаєми;
• Хороша теплоізоляція;
• Антисептичні властивості;
• Економія.
Наша компанія розробкою унікальної технології вже кілька років.
 
Беремо участь в регіональних та міжнародних конференціях, конкурсах, лекціях і семінарах по архітектурному і еко-будівництва
У розробці технології будівництва будинків з природної глини саман.
 
Пропонуємо три варіанти сфер: діаметром - 4, 7 і 9 метрів або в квадратах 12, 76 і 126 м2. Розташування залежить від створеного проекту розробленого індивідуально. Поверх встановлюється прозорий купол до 4 метрів.
 
Вартість будівництва варіюється в залежності від матеріалів, використаних в будівництві. Наші фахівці запропонують, спроектіруют, і побудують будинок саме для Вас, враховуючи всі побажання і вимоги.
 
Переваги для вибору саме нас.
 
Круглі будинки все набирають попит. На сьогоднішній день нашої діяльності реалізовано не одне житлове приміщення, котедж і реконструйовано житлові будинки. У стадії будівництва - монолітні житлові будинки, кафе та реконструкція житлового будинку, а також будується монолітний купольний будинок на незвичайному рельєфі.
 
Ми пропонуємо будівництво під ключ в найкоротші терміни, всього за кілька місяців. Грамотний проект і якісні матеріали для будівництва.
 
Здійснюємо будівництво:
 
• Житловий будинок - будівництво з "0";
 
• Реконструкцію вже існуючого приміщення;
 
• Проектування купольних кафе, ресторанів;
 
• Проектування баз відпочинку.
 
Купольні і класичні будинки в нашій компанії - це:
 
• Індивідуальна розробка проекту будинку;
 
• Досвід створення класичних і купольних будинків на території України;
 
• Функціональний дизайн та архітектура;
 
• Планування від "А" до "Я". Комплексне планування навіть дрібних деталей;
 
• Безкоштовна консультація;
 
• Професійний і сучасний погляд.
 
Співпрацюючи з нами, ми гарантуємо - надійність, комфорт, упевненість в завтрашньому дні.
 
 
 

 

 • Розпродаж меблів
 • Меблі для ресторану
 • Меблі для кафе
 • Меблі плетені широким ротангу
 • Ресторанна лита меблі
 • Плетені меблі з дерев'яними ніжками
 • Меблі плетені м'якою подушкою
 • Дизайнерські плетені меблі
 • литі меблі
 • Меблі для літньої тераси
 • Плетені меблі для дому
 • Меблі для СПА салонів
 • Садові меблі
 • Металеві меблі для сфери послуг
 • Комплект металевих меблів Папасан
Latest News - Headlines
Переваги вибору костробетону
Екологічність Костробетон (Hemplime) складається на (80-90%) з волокон і стебел конопель. Склад матеріалу і його виробництво екологіч …
comments 0
read more