Переваги костробетонних будинків. Будинки з конопель (костри)

Переваги костробетонних будинків. Будинки з конопель (костри)
Екологічність
Костробетон (Hemplime) складається на (80-90%) з волокон і стебел конопель. Склад матеріалу і його виробництво екологічно безпечні. Сприятливо впливають на здоров'я людини і навколишнє середовище. До складу костробетону входить костра, високолужне вапно і еко модифікатор, який складається з природних інгредієнтів і прискорює процес карбонізації вапна.
Низька теплопровідність
Теплопровідність Костробетону - від 0,07 до 0,17 Вт / (мк)
Дерева - 0,15 - 0,4 Вт / (мк)
Цеглини - 0,5 - 1,5 Вт / (мк)
Товщина стін в 30 см з костробетону відповідає 50 см. стіні з дерева або 100 - 200 см стіні з цегли (залежить від якості цегли). Стіну з костробетону не потрібно додатково утеплювати навіть в північних регіонах.
Негорючість
Костробетон має високу вогнестійкість. Він здатний як мінімум 45 хвилин протистояти відкритому вогню температурою понад 1000 °C. Забезпечує ці властивості вапно, яке захищає від зовнішніх впливів костру.
 
Міцність
Високі показники міцності на вигин і можливість безпроблемних оборотних пластичних деформацій костробетону забезпечує технологія його виготовлення. Це означає, що стіна з костробетону здатна згинатися в місці точкових навантажень і випрамлятьсь. При тих же навантаженнях пінобетону або газобетонна стіна трісне (при виниклих точкових напружених і нерівномірного осіданню фундаменту), при цьому стіна з костробетону все ще залишиться монолітом. Щоб прямокутна стіна з нього зруйнувалася, навантаження на неї повинна була перевищувати граничну, розрахункову мінімум на 70-80%, а в купольному будинку ще більше. Навіть в цьому випадку костробетон руйнується не миттєво, а дуже повільно і м'яко, тому що костра з стебел і волокон конопель є відмінним сполучною ланкою.
 
Пластичність
Стіна з костробетону має високу пластичність завдяки основному, армуючому наповнювача - костри, що складається з волокон і стебел технічної конопель. Завдяки цьому при перевищенні граничних навантажень - стіна з костробетону не тріскається і не ламається, на відміну від газобетонної, або пенобетонної. При цьому деформація стіни з костробетона легко відновлюється до своєї первісної форми.
 
Виходячи з цього стіни з костробетону побудованого будинку за рахунок цих якостей не схильні до розтріскування від коливань грунту, усадки (однією з основних проблем пінобетону), температурних перепадів, сейсмічної активності і інших чинників.
 
Порівняльна характеристика газоблоку і костробетону
 
Звукоізоляція
У стінах з костробетону коефіцієнт звукопоглинання від 0,17 до 0,6 (при звукових частотах 125 - 2000 Гц), при цьому у дерева при 1000 Гц звукопоглинання 0,06 - 0,1, а у цегли менше 0,04. Завдяки поєднанню багаття і пористого костробетона даний матеріал володіє прекрасними звукоізоляційні властивості.
 
Пористість
Крупнопористая структура стіни з костробетона дозволяє підтримувати комфортну температуру і забезпечує хороший повітрообмін, що сприяє гарному мікроклімату в приміщенні.
 
Паропроникність
Костробетон має відмінну паропроникністю - 0,11 мг / (м * год * Па).
Якщо порівнювати: ялина, сосна поперек волокон мають паропроникність всього 0,06 мг / (м * год * Па). Відповідно, в будинку з костробетона буде не тільки прохолодно влітку й тепло взимку, а й завжди буде комфортною вологість повітря і в приміщенні ніколи не буває вогкості. Костробетон не тільки добре вбирає вологу, а також добре її віддає.
 
Легка вага
Стіни з костробетона мають на багато менше вага, ніж у інших будівельних матеріалів, це дозволяє використовувати максимально полегшений фундамент.
 
Довговічність
Матеріал не схильний до гниття, ураження грибками, мікроорганізмами і гризунами,
 
Легка обробка при будівництві та експлуатації
Костробетон легко обробляється, свердлиться. У стіни з костробетона можна забивати цвяхи і використовувати шурупи, що робить облаштування будинку таким же простим, як в дерев'яному будинку. Стіни з костробетона мають якісне зчеплення з гіпсом, бетоном і штукатуркою
 
З ТЕХНІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ КОСТРОБЕТОН ПЕРЕВЕРШУЄ ТРАДІЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОСТРОБЕТОНУ
 
Середня щільність - 180-260 кг / м³
 
Щільність при стисненні - 0,5-5,0 МПа
 
Міцність при згині - 0,7-1 Мпа
 
Теплопровідність - 0,07 - 0,17 Вт / (мх ° C)
 
Морозостійкість - від 50 циклів і більше (При завершення процесу карбонізації матеріал стає не сприйнятливий до циклів заморозки - розморожування)
 
Водопоглинання - 40-85%
 
Усадка - менше 0,4%
 
Біостійкість - V група
 
Вогнестійкість - 0,75-1,5 год
 
Звукопоглинання - (126-2000 Гц) - 0,17-0,6
 
Наведені характеристики наочно демонструють ідеальне поєднання якостей матеріалу, що дозволяють побудувати теплі і екологічні одно-двох-трьох поверхові будівлі
 
https://restor-bud.com

Comments To "Переваги костробетонних будинків. Будинки з конопель (костри)" - 0 item(s)

Write a comment

Your Name:


Your Comment: Note: HTML is not translated!

Enter the code in the box below: